Rewana

Máš stále na hlave šiltovku? Chrániš sa pred počasím, zimou, slnkom?  Alebo to je jednoducho tvoj štýl?  Tie naše sú funkčné, zdravé a navyše ekologické. S konopou na hlave je svet ešte krajší.

100% prírodná

Na výrobu šiltoviek používame čistú konopnú látku bez akýchkoľvek prímesí. Látka je organicky pestovaná aj vyrábaná. Tvoja konopná šiltovka je tak čisto prírodný produkt, z čoho vyplýva ďalšie množstvo výhod.

Ideálna pre citlivú pokožku

Neobsahuje žiadne chemické zložky. Je tak ideálna pre ľudí, ktorí majú na hlave citlivú pokožku. Bežné umelé materiály môžu spôsobovať tvorbu lupín, svrbenie a dráždenie pokožky. Toho sa však už nemusíte báť.

Hoja hojí

Jednou z ďalších veľkých výhod konopy je fakt, že je to liečivá rastlina. Keďže látka nie je chemicky ošetrovaná, tieto liečivé a iné priaznivé vlastnosti konopy v nej aj naďalej zostávajú. Pôsobí veľmi priaznivo na pokožku a dokáže pomáhať pri hojení drobných rán. Či už ste mali poranenie hlavy, tvoria sa vám na hlave drobné ranky alebo vás trápia iné podobné problémy, je to pre vás tá ideálna voľba.

 

Vzdušná

Nie len v letných teplých mesiacoch vyžadujeme, aby boli naše šiltovky a čiapky vzdušné. Nie je nič horšie ako spotená hlava, vlhké vlasy a nepríjemný pocit už po pár chvíľach nosenia šiltovky. Prírodný materiál má svoje prednosti, s ktorými sa týmto nepríjemným skúsenostiam vyhnete. Konopná látka je známa svojou vzdušnosťou. V lete tak príjemne ochladí a zaručí cirkuláciu vzduchu. Počas chladnejších dní vás však zahreje, keďže má výborné termoregulačné vlastnosti.

Nebojí sa UV

Konopná látka ako jedna z mála materiálov dokáže pohltiť takmer 100% škodlivého UV žiarenia. Je tak ideálna na každodenné nosenie aj na priamom ostrom slnku.

V ponuke máme momentálne dva strihy v dvoch farbách. Military strih a klasický Baseball. Farbu si môžete vybrať prírodnú /nefarbená látka/ alebo čiernu. Každá šiltovka má vzadu zmenšovací pásik, aby ste si vedeli veľkosť prispôsobiť.

Pokiaľ máte radšej klobúky či iné prikrývky hlavy, neváhajte nám napísať. V našej ponuke nájdete základné strihy klobúkov. Radi s vami však vytvoríme originál len pre vás podľa vašich predstáv.

Objednávaj tu: Šiltovky

Content retrieved from: https://hoja-hemp.sk/blog/konopna-siltovka/.